Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET

Випускний “Мандрівка на казковому фрегаті”

Великодню, своїм світлом нас благослови!
14.04.2017
Оглядова екскурсія до ДНЗ «Золотий ключик» делегації з міста Пуллах
29.05.2017

Випускний “Мандрівка на казковому фрегаті”

ДНЗ «Золотий ключик» проводжав до школи своїх маленьких випускників…”
У житті у кожного з нас є чимало пам’ятних подій. Одна із таких – останній випускний бал у дитсадочку. Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.
Гарно й урочисто 25-го травня 2017 року пройшло прощання з дитсадком у ЦПР «Мрія» групи «Колосок» ДНЗ «Золотий ключик».
На захід завітали: почесні гості, батьки, бабусі й дідусі, працівники ДНЗ «Золотий ключик» – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школяриків, яких в цьому році – 17.
Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку.
Зворушені батьки, схвильовані діти… Свято, коли діти прощаються з дитинством.
Випускники, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопці, як справжні кавалери, – у краватках. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.
Зі слів завідувачки ДНЗ «Золотий ключик» Сніжани Миколаївни Авраменко:
«Багато хороших слів хочеться сказати в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу персоналу садочка, бо саме завдяки спільним зусіллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати. Василь Симоненко говорив, «що тисячі доріг, мільйони вузьких стежинок…» проляжуть і ось тут головне — не помилитися, обрати свою дорогу у нелегку круговерть життя… Бажаю усім дошкільнятам лише добра, успіхів і мудрих вчителів!»
З вітальними словами до маленьких випускників звернулися: Баришівський селищний голова Вареніченко О.П., начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Коцюрбій В.В., вони побажали діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі, подарували подарунки.
Сніжана Миколаївна Авраменко вручила кожному випускнику дипломи про закінчення дитсадка, невеличкі подарунки – набори зі шкільним приладдям. А вихователь випускників – Світлана Миколаївна Ковтун, яка випустила із затишного гніздечка в широкий світ перших своїх пташенят, була схвильована як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка її власної душі. Звернулася вона до дітей з настановами, побажала всього найкращого у їх подальшій життєвій дорозі:

У суєті не згубіть доброти, сили духу черпайте в любові.
Хай нелегко вам буде іти, не цурайтеся рідного дому…
«Попереду на наших дітей чекають незвідані далі, відкриваються тисячі доріг і стежинок, але защемить душа із роками, коли на дитячих фото бачиш наївні і щирі посмішки … Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам– терпіння, міцних нервів і мудрості! Велике спасибі працівникам ДНЗ «Золотий ключик» за незабутні роки в садочку наших дітлахів» -зі словами вдячності звернулася наприкінці заходу голова батьківського комітету ДНЗ «Золотий ключик» Оксана Нитченко.
Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Але цей перший свій бал дітки не забудуть ніколи. Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців ДНЗ «Золотий ключик».

Comments are closed.