Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET

Оглядова екскурсія до ДНЗ «Золотий ключик» делегації з міста Пуллах

Випускний “Мандрівка на казковому фрегаті”
25.05.2017
День захисту дітей, 2017 рік
01.06.2017

Оглядова екскурсія до ДНЗ «Золотий ключик» делегації з міста Пуллах

27 травня 2017 року делегація з міста Пуллах завітала на оглядову екскурсію до ДНЗ «Золотий ключик»
На порозі садочка делегацію зустріли: начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Володимир Вікторович Коцюрбій та завідувачка закладу Сніжана Миколаївна Авраменко, яка показала і провела екскурсію.
Зі слів Сніжани Миколаївни:
«5 грудня 2014 року у смт Баришівка відбулася урочиста та довгоочікувана подія для багатьох родин нашого містечка – відбулося відкриття дошкільного навчального закладу «Золотий ключик». Батьки та вихованці садочка чекали на відкриття з нетерпінням ще з 2010 року, відколи було внесено в план соціально-економічного розвитку смт Баришівка питання про відновлення функціонування ДНЗ «Золотий ключик», з метою 100% забезпечення дітей селища дошкільною освітою.Кожні батьки, віддаючи свою дитину в дитячий садок, переживають про те, наскільки комфортно малюкові буде там перебувати. І звичайно для всіх матусь важливо не тільки те, що дитина буде їсти і спати, але і те, як дитина буде проводити час та навчатися чомусь новому. В ДНЗ «Золотий ключик» патріотичне виховання, національне виховання це одна з пріоритетних ліній закладу зокрема, і педагогічний колектив намагається національні традиції, завжди в повсякденному житті прививати дітям, навчати їх виховувати з любов’ю до рідного краю, з шаною до рідних традицій. Тому практично на кожне свято, наша малеча одягнена у вишитих сорочках. Звичайно, у цьому нема нічого дивного – ми живемо в Україні, і практично з самого малечку привчаємо дітей любити рідну землю, рідну країну, розповідаємо про символи України та вивчаємо текст Державного гімну України. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, в цьому віці формується особа, і закладаються основи здоров`я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу».
Делегація дійсно була приємно вражена побаченим в садочку.Перекладач швидко намагалася перекладати та викласти на папері позитивні емоції відвідувачів надто складно.
Багато питань задавали з приводу співпраці з батьками, на що Сніжана Миколаївна відповіла, що саме завдяки спільним зусиллям (батьків та працівників садочка) ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання.
Гості залюбки розповідали про особливості дитячих дошкільних навчальних закладів у Німеччині.
У Німеччині малюкам необов’язково ходити до садочка і ясел. Але за бажанням відвідувати їх можуть усі дітки. Оплата залежить від доходу батьків. Для малозабезпечених сімей є пільги. Дитячі садки в Німеччині працюють до обіду. Але є такі, де дитину можна залишити на ніч.
Вартість обіду у садочку становить 60-100 євро на місяць. Але можна давати дитині їжу з собою. Це обов’язково має бути здорове харчування. У садочках немає уроків. Вважається, що у малюків має бути дитинство, а знання вони отримають у школі. Тому тут діти співають, малюють, танцюють, ліплять. До того ж багато уваги приділяється спілкуванню. Тут розвивають комунікативні навички дітей, вчать їх знаходити вихід зі складних ситуацій, бути толерантними і співчувати іншим. У групах навчаються здорові дітки та малюки з особливими потребами…
Наприкінці до всіх присутніх звернувся начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Володимир Вікторович Коцюрбій, який узагальнив побачане в садочку, познайомив з головним підрядником реконструкції ДНЗ «Золотий ключик» генеральним директором ТОВ «Автобанбуд» – Погосяном Петросом Рубеновичем та подякува завідувачці садочка Сніжані Миколаївні Авраменко за плідну співпрацю.

Comments are closed.